Liga Datum Heimteam  -  Gastteam Erg OK
LTU 1 20.11.22 FK Zalgiris Vilniu  -  FK Siauliai 5:0 OK
LTU 1 09.11.22 FK Zalgiris Vilniu  -  FK Panevezys 0:1 <>
LTU 1 16.09.22 FK Kauno Zalgiris  -  FK Lietava Jonava 2:1 OK
LTU 1 03.09.22 FK Riteriai  -  FK Lietava Jonava 2:1 OK
LTU 1 27.08.22 FK Panevezys  -  FC Dziugas Telsiai 3:2 OK
LTU 1 21.08.22 FK Panevezys  -  Banga Gargzdai 2:1 OK
LTU 1 12.08.22 FC Hegelmann   -  FC Dziugas Telsiai 5:0 OK
LTU 1 04.05.22 FK Zalgiris Vilniu  -  Banga Gargzdai 2:1 OK
LTU 1 30.04.22 FC Hegelmann   -  FK Lietava Jonava 4:0 OK
LTU 1 10.04.22 FK Kauno Zalgiris  -  FK Siauliai 0:0 <>
LTU 1 09.04.22 FK Panevezys  -  FK Lietava Jonava 4:0 OK
LTU 1 01.04.22 FK Riteriai  -  FK Lietava Jonava 5:0 OK
LTU 1 20.03.22 FC Hegelmann   -  FK Siauliai 1:0 OK
LTU 1 28.11.21 FK Zalgiris Vilniu  -  FC Dziugas Telsiai 3:2 OK
LTU 1 24.11.21 Banga Gargzdai  -  FK Nevezis Kedaini 3:1 OK
LTU 1 21.11.21 FK Panevezys  -  FK Nevezis Kedaini 3:0 OK
LTU 1 25.09.21 FK Kauno Zalgiris  -  FK Nevezis Kedaini 2:0 OK
LTU 1 19.09.21 FK Riteriai  -  FK Nevezis Kedaini 4:0 OK
LTU 1 09.08.21 FK Zalgiris Vilniu  -  Banga Gargzdai 3:0 OK
LTU 1 06.08.21 FC Dziugas Telsiai  -  FK Nevezis Kedaini 2:0 OK
 - 
EST 1 06.11.22 FC Kuressaare  -  JK Vaprus Pärnu 1:0 OK
EST 1 29.10.22 JK Nomme Kalju  -  Tallinna JK Legion 1:0 OK
EST 1 22.10.22 FC Flora Tallinn  -  FC Kuressaare 2:1 OK
EST 1 02.10.22 Paide Linnameeskon  -  JK Trans Narva 2:0 OK
EST 1 01.10.22 JK Tallinna Kalev  -  JK Vaprus Pärnu 1:0 OK
EST 1 18.09.22 Paide Linnameeskon  -  Tallinna JK Legion 10:0 OK
EST 1 30.08.22 JK Trans Narva  -  JK Vaprus Pärnu 1:0 OK
EST 1 27.08.22 FC Kuressaare  -  JK Trans Narva 3:1 OK
EST 1 03.07.22 JK Nomme Kalju  -  FC Kuressaare 3:1 OK
EST 1 18.06.22 JK Trans Narva  -  JK Tallinna Kalev 1:1 <>
EST 1 29.05.22 FC Kuressaare  -  JK Tammeka Tartu 3:0 OK
EST 1 25.05.22 JK Tallinna Kalev  -  JK Vaprus Pärnu 1:0 OK
EST 1 18.05.22 Paide Linnameeskon  -  JK Trans Narva 4:2 OK
EST 1 17.05.22 JK Tammeka Tartu  -  JK Tallinna Kalev 1:3 <>
EST 1 17.05.22 FC Flora Tallinn  -  FC Kuressaare 4:0 OK
EST 1 13.05.22 JK Tammeka Tartu  -  JK Vaprus Pärnu 3:1 OK
EST 1 08.05.22 JK Nomme Kalju  -  JK Tammeka Tartu 3:1 OK
EST 1 01.05.22 Paide Linnameeskon  -  JK Tallinna Kalev 7:0 OK
EST 1 29.04.22 FC Kuressaare  -  Tallinna JK Legion 1:0 OK
EST 1 23.04.22 Tallinna JK Legion  -  JK Vaprus Pärnu 3:0 OK
 - 
AUT W 12.11.22 FC Pinzgau Saalfel  -  SV Seekirchen 3:0 OK
AUT W 06.11.22 SVG Reichenau  -  SV Fügen 5:4 OK
AUT W 06.11.22 SV Telfs  -  SV Wörgl 10:0 OK
AUT W 05.11.22 SC Schwaz  -  SV Hall 6:0 OK
AUT W 05.11.22 SC Imst  -  WSG Tirol (A) 4:2 OK
AUT W 05.11.22 SV Seekirchen  -  SV Kuchl 1:3 <>
AUT W 05.11.22 Schwarz-Weiß Brege  -  FC Rotenberg 3:0 OK
AUT W 05.11.22 SCR Altach (A)  -  FC Egg 4:2 OK
AUT W 29.10.22 FC Kufstein  -  SC Imst 0:1 <>
AUT W 23.10.22 SVG Reichenau  -  SV Hall 2:0 OK
AUT W 23.10.22 SC Röthis  -  FC Egg 1:0 OK
AUT W 22.10.22 SC Imst  -  FC Kitzbühel 4:1 OK
AUT W 21.10.22 SV Seekirchen  -  SV Grödig 5:0 OK
AUT W 16.10.22 Austria Salzburg  -  USK Anif 4:1 OK
AUT W 15.10.22 FC Kufstein  -  SV Telfs 4:0 OK
AUT W 15.10.22 VfB Hohenems  -  SC Admira Dornbirn 3:2 OK
AUT W 14.10.22 SK Bischofshofen  -  SV Seekirchen 2:2 <>
AUT W 11.10.22 SV Kuchl  -  SV Grödig 3:1 OK
AUT W 09.10.22 FC Pinzgau Saalfel  -  SK Bischofshofen 3:0 OK
AUT W 01.10.22 SK Bischofshofen  -  USK Anif 3:1 OK
 - 
IT3 C 29.01.23 FC Crotone  -  Potenza Calcio 0:0 <>
IT3 C 29.01.23 AZ Picerno  -  Fidelis Andria 3:1 OK
IT3 C 29.01.23 Virtus Francavilla  -  Monterosi FC 3:0 OK
IT3 C 21.01.23 Gelbison Cilento  -  Virtus Francavilla 2:0 OK
IT3 C 15.01.23 SS Audace Cerignol  -  Fidelis Andria 2:0 OK
IT3 C 15.01.23 US Viterbese  -  ACR Messina 1:3 <>
IT3 C 18.12.22 US Catanzaro  -  Potenza Calcio 6:1 OK
IT3 C 11.12.22 SS Juve Stabia  -  ACR Messina 3:0 OK
IT3 C 11.12.22 AZ Picerno  -  Virtus Francavilla 2:1 OK
IT3 C 11.12.22 US Avellino  -  Fidelis Andria 1:0 OK
IT3 C 30.11.22 Foggia Calcio  -  ACR Messina 1:0 OK
IT3 C 27.11.22 US Avellino  -  Taranto FC 1927 4:0 OK
IT3 C 13.11.22 Pescara Calcio  -  ACR Messina 1:0 OK
IT3 C 13.11.22 SS Juve Stabia  -  Virtus Francavilla 2:0 OK
IT3 C 07.11.22 Foggia Calcio  -  US Avellino 1:1 <>
IT3 C 22.10.22 Foggia Calcio  -  Fidelis Andria 3:1 OK
IT3 C 22.10.22 US Catanzaro  -  SS Juve Stabia 2:0 OK
IT3 C 15.10.22 Pescara Calcio  -  Fidelis Andria 3:0 OK
IT3 C 01.10.22 Virtus Francavilla  -  Fidelis Andria 2:1 OK
IT3 C 24.09.22 US Catanzaro  -  ACR Messina 3:0 OK
 - 
WAL 1 21.01.23 Aberystwyth Town  -  Caernarfon Town 2:1 OK
WAL 1 07.01.23 Penybont FC  -  Caernarfon Town 5:1 OK
WAL 1 30.12.22 Bala Town FC  -  Caernarfon Town 3:0 OK
WAL 1 30.12.22 Newtown AFC  -  Aberystwyth Town 6:1 OK
WAL 1 16.12.22 Cardiff Met Uni  -  Haverfordwest AFC 2:0 OK
WAL 1 28.10.22 Connah's Quay FC  -  Newtown AFC 3:1 OK
WAL 1 22.10.22 Penybont FC  -  Connah's Quay FC 0:1 <>
WAL 1 15.10.22 Connah's Quay FC  -  Cardiff Met Uni 2:0 OK
WAL 1 14.10.22 Aberystwyth Town  -  Haverfordwest AFC 2:1 OK
WAL 1 27.09.22 Aberystwyth Town  -  Airbus UK FC 2:1 OK
WAL 1 23.09.22 Penybont FC  -  Aberystwyth Town 3:1 OK
WAL 1 26.08.22 The New Saints FC  -  Connah's Quay FC 2:1 OK
WAL 1 18.04.22 Penybont FC  -  Flint Town United 0:3 <>
WAL 1 18.04.22 Connah's Quay FC  -  Haverfordwest AFC 3:0 OK
WAL 1 18.04.22 Cardiff Met Uni  -  Cefn Druids AFC 5:0 OK
WAL 1 15.04.22 Aberystwyth Town  -  Cefn Druids AFC 6:0 OK
WAL 1 25.03.22 The New Saints FC  -  Newtown AFC 0:1 <>
WAL 1 15.03.22 Connah's Quay FC  -  Cefn Druids AFC 5:0 OK
WAL 1 12.03.22 Haverfordwest AFC  -  Cefn Druids AFC 6:1 OK
WAL 1 08.03.22 The New Saints FC  -  Bala Town FC 2:1 OK
 - 
CYP 1 27.01.23 Apollon Limassol  -  Olympiakos Nikosia 2:1 OK
CYP 1 21.01.23 Paphos FC  -  Doxa Katokopia FC 3:1 OK
CYP 1 16.01.23 Omonia Nikosia  -  AEL Limassol 1:0 OK
CYP 1 07.01.23 Omonia Nikosia  -  Doxa Katokopia FC 2:0 OK
CYP 1 06.01.23 Nea Salamina  -  Enosis Paralimni 2:0 OK
CYP 1 03.01.23 APOEL Nikosia  -  Olympiakos Nikosia 1:0 OK
CYP 1 02.01.23 Apollon Limassol  -  Nea Salamina 2:0 OK
CYP 1 16.12.22 AEK Larnaca  -  Omonia Nikosia 2:1 OK
CYP 1 15.12.22 Apollon Limassol  -  Doxa Katokopia FC 1:0 OK
CYP 1 10.12.22 Anorth. Famagusta  -  Olympiakos Nikosia 1:1 <>
CYP 1 05.12.22 Omonia Nikosia  -  Karmiotissa FC 4:0 OK
CYP 1 30.10.22 AEK Larnaca  -  Karmiotissa FC 4:0 OK
CYP 1 29.10.22 Enosis Paralimni  -  Olympiakos Nikosia 2:1 OK
CYP 1 22.10.22 Paphos FC  -  Omonia Nikosia 3:0 OK
CYP 1 18.10.22 Omonia Nikosia  -  Nea Salamina 0:1 <>
CYP 1 17.10.22 AEK Larnaca  -  Olympiakos Nikosia 4:2 OK
CYP 1 11.09.22 Apollon Limassol  -  Omonia Nikosia 2:1 OK
CYP 1 02.09.22 Aris Limassol  -  Olympiakos Nikosia 5:0 OK
CYP 1 30.08.22 Apollon Limassol  -  Enosis Paralimni 1:0 OK
CYP 1 20.05.22 Omonia Nikosia  -  Olympiakos Nikosia 1:1 <>
 - 
AUT O 29.10.22 SV Stripfing  -  FC Mauerwerk 4:0 OK
AUT O 25.10.22 Wiener Sport-Club  -  1. Wiener Neustädt 4:0 OK
AUT O 21.10.22 Team Wiener Linien  -  ASV Draßburg 4:2 OK
AUT O 15.10.22 SV Stripfing  -  SC Wiener Viktoria 1:0 OK
AUT O 08.10.22 SV Leobendorf  -  ASV Draßburg 1:0 OK
AUT O 01.10.22 SV Stripfing  -  Bruck/Leitha 7:0 OK
AUT O 09.09.22 Bruck/Leitha  -  1. Wiener Neustädt 2:3 <>
AUT O 27.05.22 SV Leobendorf  -  FC Admira/Wacker ( 2:1 OK
AUT O 20.05.22 Team Wiener Linien  -  1. Wiener Neustädt 1:1 <>
AUT O 07.05.22 SC Wiener Viktoria  -  ASV Draßburg 2:0 OK
AUT O 22.04.22 Bruck/Leitha  -  ASV Draßburg 4:0 OK
AUT O 15.04.22 Vienna FC  -  FC Admira/Wacker ( 4:1 OK
AUT O 15.04.22 SC Neusiedl  -  1. Wiener Neustädt 1:1 <>
AUT O 01.04.22 FCM Traiskirchen  -  1. Wiener Neustädt 3:0 OK
AUT O 01.04.22 Wiener Sport-Club  -  Bruck/Leitha 2:2 <>
AUT O 19.03.22 SV Stripfing  -  1. Wiener Neustädt 2:0 OK
AUT O 12.03.22 SV Leobendorf  -  Bruck/Leitha 1:0 OK
AUT O 04.03.22 Wiener Sport-Club  -  1. Wiener Neustädt 1:0 OK
AUT O 22.10.21 FC Marchfeld  -  Bruck/Leitha 3:3 <>
AUT O 15.10.21 Bruck/Leitha  -  1. Wiener Neustädt 5:1 OK
 - 
SPA 2 29.01.23 Albacete Balompie  -  CD Lugo 2:0 OK
SPA 2 28.01.23 Granada CF  -  FC Andorra 2:0 OK
SPA 2 28.01.23 SD Eibar  -  CD Leganes 0:0 <>
SPA 2 15.01.23 CD Mirandés  -  CD Lugo 2:0 OK
SPA 2 15.01.23 SD Eibar  -  Malaga CF 2:1 OK
SPA 2 14.01.23 Levante UD  -  Granada CF 3:1 OK
SPA 2 06.01.23 CD Leganes  -  CD Lugo 1:0 OK
SPA 2 10.12.22 Villarreal CF B  -  CD Teneriffa 2:2 <>
SPA 2 07.12.22 FC Cartagena  -  Villarreal CF B 0:1 <>
SPA 2 06.12.22 CD Leganes  -  CD Mirandés 2:2 <>
SPA 2 04.12.22 SD Eibar  -  SD Huesca 2:1 OK
SPA 2 04.12.22 Levante UD  -  Malaga CF 1:0 OK
SPA 2 26.11.22 UD Las Palmas  -  CD Teneriffa 3:1 OK
SPA 2 20.11.22 Villarreal CF B  -  UD Ibiza 1:0 OK
SPA 2 06.11.22 UD Las Palmas  -  SD Eibar 1:1 <>
SPA 2 04.11.22 Deportivo Alaves  -  Real Saragossa 1:0 OK
SPA 2 03.11.22 FC Cartagena  -  Malaga CF 2:1 OK
SPA 2 02.11.22 SD Eibar  -  CD Lugo 1:0 OK
SPA 2 29.10.22 Burgos CF  -  UD Ibiza 2:0 OK
SPA 2 23.10.22 UD Las Palmas  -  FC Cartagena 1:0 OK
 - 
SCO 1 28.01.23 Hibernian FC  -  Aberdeen FC 6:0 OK
SCO 1 13.01.23 H. of Midlothian F  -  St.Mirren FC 1:0 OK
SCO 1 02.01.23 Aberdeen FC  -  Ross County FC 0:0 <>
SCO 1 02.01.23 Kilmarnock FC  -  St.Mirren FC 0:0 <>
SCO 1 28.12.22 Rangers FC  -  Motherwell FC 3:0 OK
SCO 1 28.12.22 Livingston FC  -  St.Mirren FC 1:1 <>
SCO 1 12.11.22 H. of Midlothian F  -  Livingston FC 1:1 <>
SCO 1 04.11.22 Aberdeen FC  -  Hibernian FC 4:1 OK
SCO 1 29.10.22 Rangers FC  -  Aberdeen FC 4:1 OK
SCO 1 29.10.22 St. Johnstone FC  -  Kilmarnock FC 1:0 OK
SCO 1 08.10.22 Rangers FC  -  St.Mirren FC 4:0 OK
SCO 1 21.08.22 Celtic FC  -  H. of Midlothian F 2:0 OK
SCO 1 20.08.22 Ross County FC  -  Kilmarnock FC 1:0 OK
SCO 1 06.08.22 Motherwell FC  -  St. Johnstone FC 1:2 <>
SCO 1 11.05.22 Rangers FC  -  Ross County FC 4:1 OK
SCO 1 08.05.22 Rangers FC  -  Dundee United FC 2:0 OK
SCO 1 07.05.22 Celtic FC  -  H. of Midlothian F 4:1 OK
SCO 1 09.04.22 H. of Midlothian F  -  Hibernian FC 3:1 OK
SCO 1 19.03.22 Celtic FC  -  Ross County FC 4:0 OK
SCO 1 02.03.22 H. of Midlothian F  -  Aberdeen FC 2:0 OK
 - 
RUS 1 30.10.22 Spartak Moskau  -  Torpedo Moskau 1:0 OK
RUS 1 29.10.22 Dynamo Moskau  -  FK Khimki 6:1 OK
RUS 1 23.10.22 Spartak Moskau  -  FK Khimki 5:0 OK
RUS 1 15.10.22 Dynamo Moskau  -  FK Orenburg 3:2 OK
RUS 1 15.10.22 FK Krasnodar  -  FK Achmat Grozny 2:3 <>
RUS 1 14.10.22 FK Rostov  -  FK Ural 1:2 <>
RUS 1 08.10.22 PFC Sotschi  -  FK Lok Moskau 4:0 OK
RUS 1 08.10.22 ZSKA Moskau  -  Dynamo Moskau 1:1 <>
RUS 1 02.10.22 St. Petersburg  -  FK Rostov 3:1 OK
RUS 1 18.09.22 FK Krasnodar  -  FK Khimki 3:1 OK
RUS 1 18.09.22 Nizhny Novgorod  -  FK Orenburg 0:2 <>
RUS 1 17.09.22 FK Rostov  -  FK Krylia Sowetow 2:1 OK
RUS 1 28.08.22 FK Lok Moskau  -  FK Orenburg 5:1 OK
RUS 1 21.08.22 FK Krasnodar  -  FK Orenburg 2:0 OK
RUS 1 21.08.22 St. Petersburg  -  Torpedo Moskau 2:0 OK
RUS 1 21.08.22 ZSKA Moskau  -  FK Achmat Grozny 4:2 OK
RUS 1 07.08.22 FK Rostov  -  FK Orenburg 2:1 OK
RUS 1 31.07.22 FK Rostov  -  FK Khimki 1:0 OK
RUS 1 30.07.22 St. Petersburg  -  FK Lok Moskau 5:0 OK
RUS 1 16.07.22 FK Achmat Grozny  -  Spartak Moskau 1:1 <>