Liga Datum Heimteam  -  Gastteam Erg OK
POL 1 13.11.22 Radomiak Radom  -  MKS Pogon  Szczeci 1:2 OK
POL 1 05.11.22 MKS Pogon  Szczeci  -  KS Gornik Zabrze 1:4 OK
POL 1 29.10.22 Jagiellonia SA  -  KP Legia Warschau 2:5 OK
POL 1 02.10.22 Miedz Legnica SA  -  FKS Stal Mielec 0:2 OK
POL 1 01.10.22 MKS Pogon  Szczeci  -  Lechia Gdansk 2:1 OK
POL 1 05.09.22 Wisla Plock  -  KS Gornik Zabrze 1:1 OK
POL 1 31.07.22 MKS Pogon  Szczeci  -  Jagiellonia SA 1:0 <>
POL 1 31.07.22 Rakow Czestochowa  -  FKS Stal Mielec 3:2 OK
POL 1 18.03.22 MKS Pogon  Szczeci  -  Wisla Krakau SA 4:1 OK
POL 1 05.02.22 Lechia Gdansk  -  Slask Wroclaw 2:0 OK
POL 1 04.02.22 Bruk-Bet Nieciecza  -  Jagiellonia SA 2:1 OK
POL 1 13.12.21 KS Warta Posen  -  Slask Wroclaw 2:1 OK
POL 1 27.11.21 MKS Pogon  Szczeci  -  Lechia Gdansk 5:1 OK
POL 1 21.11.21 MKS Pogon  Szczeci  -  Slask Wroclaw 2:1 OK
POL 1 21.11.21 Bruk-Bet Nieciecza  -  Gornik Leczna 1:1 OK
POL 1 30.10.21 Bruk-Bet Nieciecza  -  Slask Wroclaw 4:3 OK
POL 1 16.10.21 Bruk-Bet Nieciecza  -  Lechia Gdansk 0:2 OK
POL 1 27.08.21 KS Warta Posen  -  Jagiellonia SA 1:1 OK
POL 1 23.07.21 Bruk-Bet Nieciecza  -  FKS Stal Mielec 1:1 OK
POL 1 11.04.21 Zaglebie Lubin SA  -  TS Bielsko-Biala 2:1 OK
 - 
GER B 03.12.22 TSV Buchbach  -  FC Augsburg II 1:4 OK
GER B 26.11.22 Wacker Burghausen  -  SV Aschaffenburg 1:1 OK
GER B 26.11.22 Würzburger Kickers  -  VfB Eichstätt 3:1 OK
GER B 26.11.22 FC Augsburg II  -  FC Schweinfurt 05 4:2 OK
GER B 19.11.22 TSV Buchbach  -  TSV Rain/Lech 3:2 OK
GER B 19.11.22 FC Pipinsried  -  Würzburger Kickers 1:2 OK
GER B 11.11.22 FC Augsburg II  -  SV Aschaffenburg 0:2 OK
GER B 11.11.22 Bayern München II  -  SpVgg Ansbach 09 4:1 OK
GER B 05.11.22 1.FC Nürnberg II  -  TSV Aubstadt 1:0 <>
GER B 04.11.22 Bayern München II  -  VfB Eichstätt 1:1 OK
GER B 21.10.22 FC Augsburg II  -  SpVgg Ansbach 09 3:1 OK
GER B 07.10.22 TSV Buchbach  -  SpVgg Ansbach 09 4:2 OK
GER B 03.10.22 FC Pipinsried  -  FV Illertissen 0:3 OK
GER B 23.09.22 FC Pipinsried  -  FC Schweinfurt 05 0:2 OK
GER B 16.09.22 Wacker Burghausen  -  Bayern München II 5:0 OK
GER B 16.09.22 FC Augsburg II  -  TSV Aubstadt 2:2 OK
GER B 27.08.22 Wacker Burghausen  -  FC Augsburg II 1:1 OK
GER B 26.08.22 Würzburger Kickers  -  SpV Unterhaching 0:1 <>
GER B 23.08.22 SpV Unterhaching  -  TSV Aubstadt 2:1 OK
GER B 23.08.22 FC Augsburg II  -  SV Heimstetten 4:4 OK
 - 
GER O 28.01.23 Energie Cottbus  -  VSG Altglienicke 0:2 OK
GER O 27.01.23 Hertha BSC II  -  1.FC Lok Leipzig 1:2 OK
GER O 25.01.23 Berliner AK 07  -  FC Viktoria Berlin 2:1 OK
GER O 04.12.22 Rot-Weiß Erfurt  -  Energie Cottbus 2:2 OK
GER O 13.11.22 SV Babelsberg 03  -  Chemnitzer FC 0:2 OK
GER O 12.11.22 FC Viktoria Berlin  -  FSV Luckenwalde 0:0 <>
GER O 04.11.22 Berliner AK 07  -  Chemnitzer FC 2:4 OK
GER O 14.10.22 Hertha BSC II  -  Energie Cottbus 0:5 OK
GER O 07.10.22 VSG Altglienicke  -  Chemnitzer FC 3:3 OK
GER O 30.09.22 Hertha BSC II  -  Germ. Halberstadt 3:0 OK
GER O 16.09.22 VSG Altglienicke  -  ZFC Meuselwitz 5:2 OK
GER O 28.08.22 Chemie Leipzig  -  SV Lichtenberg 3:2 OK
GER O 19.08.22 SV Babelsberg 03  -  VSG Altglienicke 2:2 OK
GER O 05.08.22 FSV Luckenwalde  -  Rot-Weiß Erfurt 1:1 OK
GER O 08.05.22 Optik Rathenow  -  FSV Fürstenwalde 2:0 OK
GER O 08.05.22 VfB Auerbach  -  Chemnitzer FC 1:4 OK
GER O 17.04.22 VSG Altglienicke  -  SV Lichtenberg 4:2 OK
GER O 16.04.22 Germ. Halberstadt  -  Chemnitzer FC 0:2 OK
GER O 13.04.22 VfB Auerbach  -  SV Lichtenberg 0:1 <>
GER O 10.04.22 Hertha BSC II  -  FSV Fürstenwalde 5:0 OK
 - 
SUI 1 29.01.23 BSC Young Boys  -  FC Winterthur 5:1 OK
SUI 1 22.01.23 FC Sion  -  FC Lugano 2:3 OK
SUI 1 21.01.23 FC Luzern  -  FC Zürich 2:2 OK
SUI 1 05.11.22 FC Luzern  -  FC Winterthur 1:1 OK
SUI 1 29.10.22 Grasshoppers  -  FC Luzern 1:3 OK
SUI 1 23.10.22 FC St. Gallen  -  Servette FC 1:1 OK
SUI 1 20.10.22 FC Basel  -  FC Zürich 0:0 <>
SUI 1 19.10.22 FC Luzern  -  FC St. Gallen 3:3 OK
SUI 1 18.10.22 FC Winterthur  -  FC Sion 1:0 <>
SUI 1 08.10.22 Grasshoppers  -  FC Sion 4:4 OK
SUI 1 02.10.22 FC Luzern  -  BSC Young Boys 1:2 OK
SUI 1 01.10.22 FC Basel  -  FC St. Gallen 3:2 OK
SUI 1 01.10.22 Grasshoppers  -  FC Zürich 1:1 OK
SUI 1 04.09.22 FC St. Gallen  -  BSC Young Boys 2:1 OK
SUI 1 28.08.22 FC Winterthur  -  BSC Young Boys 1:5 OK
SUI 1 06.08.22 Grasshoppers  -  FC St. Gallen 3:2 OK
SUI 1 24.07.22 Grasshoppers  -  FC Lugano 2:1 OK
SUI 1 17.07.22 FC Lugano  -  FC Sion 2:3 OK
SUI 1 16.07.22 BSC Young Boys  -  FC Zürich 4:0 OK
SUI 1 22.05.22 FC St. Gallen  -  FC Lausanne-Sport 4:0 OK
 - 
SWI 3 26.11.22 SC Cham  -  SC Kriens 4:1 OK
SWI 3 19.11.22 FC Zürich II  -  SC Brühl 1:1 OK
SWI 3 05.11.22 FC Basel II  -  FC Breitenrain 0:2 OK
SWI 3 05.11.22 Stade Nyonnais  -  Etoile-Carouge FC 2:0 OK
SWI 3 30.10.22 FC Biel-Bienne  -  FC St. Gallen II 0:1 <>
SWI 3 29.10.22 FC Breitenrain  -  SC Cham 3:2 OK
SWI 3 15.10.22 FC St. Gallen II  -  Etoile-Carouge FC 3:2 OK
SWI 3 15.10.22 Stade Nyonnais  -  FC Rapperswil-Jona 0:4 OK
SWI 3 08.10.22 Etoile-Carouge FC  -  SC Kriens 0:2 OK
SWI 3 08.10.22 FC Zürich II  -  SC Cham 0:2 OK
SWI 3 05.10.22 SC Kriens  -  FC Zürich II 3:0 OK
SWI 3 28.09.22 FC St. Gallen II  -  FC Rapperswil-Jona 2:2 OK
SWI 3 24.09.22 FC Chiasso  -  FC Basel II 1:0 <>
SWI 3 17.09.22 FC Basel II  -  Stade Nyonnais 1:4 OK
SWI 3 10.09.22 Stade Nyonnais  -  SC Cham 1:3 OK
SWI 3 10.09.22 FC Chiasso  -  YB Bern II 3:1 OK
SWI 3 31.08.22 SC Kriens  -  Stade Nyonnais 0:6 OK
SWI 3 27.08.22 YF Juventus Zürich  -  SC Cham 1:2 OK
SWI 3 27.08.22 FC Chiasso  -  SC Kriens 2:1 OK
SWI 3 26.08.22 FC Basel II  -  YB Bern II 2:1 OK
 - 
NED 2 23.01.23 Jong PSV  -  VVV Venlo 1:2 OK
NED 2 20.01.23 TOP Oss  -  NAC Breda 1:2 OK
NED 2 20.01.23 PEC Zwolle  -  VVV Venlo 2:0 OK
NED 2 15.01.23 Heracles Almelo  -  PEC Zwolle 0:3 OK
NED 2 13.01.23 De Graafschap  -  Jong Ajax 3:0 OK
NED 2 13.01.23 Helmond Sport  -  NAC Breda 2:2 OK
NED 2 16.12.22 FC Eindhoven  -  VVV Venlo 0:2 OK
NED 2 16.12.22 De Graafschap  -  Willem II Tilburg 0:3 OK
NED 2 11.12.22 Willem II Tilburg  -  NAC Breda 1:2 OK
NED 2 18.11.22 Helmond Sport  -  De Graafschap 0:2 OK
NED 2 17.11.22 Jong PSV  -  Jong FC Utrecht 2:1 OK
NED 2 14.11.22 Jong Ajax  -  FC Den Bosch 4:4 OK
NED 2 11.11.22 VVV Venlo  -  Willem II Tilburg 0:0 <>
NED 2 07.11.22 Jong PSV  -  Almere City FC 0:1 <>
NED 2 04.11.22 FC Den Bosch  -  De Graafschap 2:1 OK
NED 2 31.10.22 Jong Ajax  -  Willem II Tilburg 1:2 OK
NED 2 28.10.22 FC Eindhoven  -  Jong PSV 2:2 OK
NED 2 24.10.22 Jong Ajax  -  VVV Venlo 1:1 OK
NED 2 22.10.22 MVV Maastricht  -  FC Den Bosch 3:1 OK
NED 2 14.10.22 Helmond Sport  -  Willem II Tilburg 1:3 OK
 - 
BEL 2 27.01.23 KMSK Deinze  -  FC Brügge II (NXT) 2:1 OK
BEL 2 11.12.22 RWD Molenbeek  -  Excelsior Virton 3:1 OK
BEL 2 27.11.22  Lierse Kemp.  -  Excelsior Virton 2:2 OK
BEL 2 20.11.22 KMSK Deinze  -   Lierse Kemp. 2:1 OK
BEL 2 13.11.22 RWD Molenbeek  -  Lommel SK 5:0 OK
BEL 2 05.11.22 SK Beveren  -  FC Brügge II (NXT) 1:0 <>
BEL 2 23.10.22  Lierse Kemp.  -  Lommel SK 3:1 OK
BEL 2 30.09.22 Excelsior Virton  -  FC Brügge II (NXT) 3:3 OK
BEL 2 17.09.22 FC Brügge II (NXT)  -  SK Beveren 2:2 OK
BEL 2 20.08.22 SK Beveren  -  Excelsior Virton 2:2 OK
BEL 2 09.04.22 RWD Molenbeek  -  SK Beveren 2:1 OK
BEL 2 08.04.22 Excelsior Virton  -  Lommel SK 2:3 OK
BEL 2 19.03.22 SK Beveren  -  Lommel SK 1:1 OK
BEL 2 13.03.22 KMSK Deinze  -  SK Beveren 3:3 OK
BEL 2 11.03.22 Excelsior Virton  -  KVC Westerlo 1:0 <>
BEL 2 26.02.22 Excelsior Virton  -  KMSK Deinze 0:2 OK
BEL 2 25.02.22 KVC Westerlo  -  SK Beveren 2:1 OK
BEL 2 06.02.22 KVC Westerlo  -  Lommel SK 3:0 OK
BEL 2 21.01.22 RWD Molenbeek  -  Lommel SK 2:0 OK
BEL 2 28.11.21 RWD Molenbeek  -  KMSK Deinze 2:2 OK
 - 
FIN 2 08.10.22 PEPO Lappeenranta  -  Pargas IF 1:3 OK
FIN 2 30.09.22 Turku PS  -  Kokkola PV 2:2 OK
FIN 2 25.09.22 PK-35 Vaanta  -  Pargas IF 1:0 <>
FIN 2 25.09.22 Ekenäs IF  -  JäPa 4:0 OK
FIN 2 18.09.22 Kokkola PV  -  Ekenäs IF 1:2 OK
FIN 2 16.09.22 PEPO Lappeenranta  -  PK-35 Vaanta 4:2 OK
FIN 2 10.09.22 SJK Akatemia  -  PEPO Lappeenranta 3:0 OK
FIN 2 03.09.22 Mikkeli MP  -  JäPa 2:0 OK
FIN 2 03.09.22 PEPO Lappeenranta  -  SJK Akatemia 1:0 <>
FIN 2 21.08.22 Mikkeli MP  -  Kokkola PV 1:1 OK
FIN 2 07.08.22 Mikkeli MP  -  Ekenäs IF 2:2 OK
FIN 2 31.07.22 Mikkeli MP  -  PK-35 Vaanta 1:2 OK
FIN 2 23.07.22 PK-35 Vaanta  -  Ekenäs IF 3:1 OK
FIN 2 15.07.22 Turku PS  -  SJK Akatemia 2:1 OK
FIN 2 06.07.22 PK-35 Vaanta  -  SJK Akatemia 2:0 OK
FIN 2 18.06.22 Mikkeli MP  -  IF Gnistan 1:1 OK
FIN 2 05.06.22 Ekenäs IF  -  Mikkeli MP 2:2 OK
FIN 2 29.05.22 PK-35 Vaanta  -  Mikkeli MP 2:0 OK
FIN 2 23.04.22 Kokkola PV  -  IF Gnistan 0:2 OK
FIN 2 23.10.21 Ekenäs IF  -  IF Gnistan 2:0 OK
 - 
ISL 2 17.09.22 IF Grotta  -  UMF Grindavik 3:1 OK
ISL 2 17.09.22 HK Kopavogur  -  IF Vestri 2:1 OK
ISL 2 17.09.22 UMF Afturelding  -  Fjölnir Reykjavik 1:5 OK
ISL 2 17.09.22 UMF Selfoss  -  KV Vesturbaejar 2:0 OK
ISL 2 03.09.22 KV Vesturbaejar  -  IF Vestri 1:1 OK
ISL 2 02.09.22 HK Kopavogur  -  Fjölnir Reykjavik 3:1 OK
ISL 2 14.08.22 UMF Grindavik  -  Kordrengir 2:0 OK
ISL 2 12.08.22 IF Grotta  -  UMF Afturelding 4:2 OK
ISL 2 10.08.22 UMF Selfoss  -  Thor Akureyri 2:1 OK
ISL 2 05.08.22 KV Vesturbaejar  -  IF Grotta 2:1 OK
ISL 2 05.08.22 UMF Afturelding  -  HK Kopavogur 0:1 <>
ISL 2 26.07.22 Fjölnir Reykjavik  -  Fylkir Reyklavik 0:2 OK
ISL 2 22.07.22 Kordrengir  -  Thor Akureyri 2:4 OK
ISL 2 21.07.22 KV Vesturbaejar  -  Fylkir Reyklavik 2:3 OK
ISL 2 21.07.22 UMF Grindavik  -  UMF Afturelding 4:5 OK
ISL 2 16.07.22 IF Vestri  -  UMF Afturelding 1:4 OK
ISL 2 14.07.22 HK Kopavogur  -  KV Vesturbaejar 4:0 OK
ISL 2 09.07.22 Fylkir Reyklavik  -  Thor Akureyri 4:0 OK
ISL 2 05.07.22 UMF Afturelding  -  Kordrengir 2:1 OK
ISL 2 05.07.22 UMF Selfoss  -  IF Vestri 0:1 <>
 - 
EST 1 05.11.22 FCI Levadia  -  JK Trans Narva 1:1 OK
EST 1 31.08.22 FC Flora Tallinn  -  JK Nomme Kalju 2:0 OK
EST 1 31.07.22 Paide Linnameeskon  -  JK Tammeka Tartu 3:0 OK
EST 1 29.07.22 JK Vaprus Pärnu  -  JK Nomme Kalju 0:3 OK
EST 1 02.07.22 JK Vaprus Pärnu  -  JK Tammeka Tartu 1:1 OK
EST 1 29.05.22 FCI Levadia  -  FC Flora Tallinn 1:1 OK
EST 1 24.05.22 Paide Linnameeskon  -  JK Tammeka Tartu 3:0 OK
EST 1 18.05.22 JK Vaprus Pärnu  -  Tallinna JK Legion 1:1 OK
EST 1 15.05.22 FCI Levadia  -  Paide Linnameeskon 1:0 <>
EST 1 01.05.22 Paide Linnameeskon  -  JK Tallinna Kalev 7:0 OK
EST 1 01.05.22 FC Flora Tallinn  -  JK Tammeka Tartu 3:2 OK
EST 1 29.04.22 FC Kuressaare  -  Tallinna JK Legion 1:0 <>
EST 1 23.04.22 Tallinna JK Legion  -  JK Vaprus Pärnu 3:0 OK
EST 1 23.04.22 FC Kuressaare  -  Paide Linnameeskon 2:1 OK
EST 1 17.04.22 JK Tammeka Tartu  -  JK Nomme Kalju 1:1 OK
EST 1 16.04.22 JK Vaprus Pärnu  -  FC Flora Tallinn 0:2 OK
EST 1 10.04.22 JK Nomme Kalju  -  JK Tallinna Kalev 2:1 OK
EST 1 02.04.22 Tallinna JK Legion  -  JK Nomme Kalju 2:4 OK
EST 1 20.03.22 JK Vaprus Pärnu  -  JK Tallinna Kalev 3:1 OK
EST 1 20.03.22 JK Tammeka Tartu  -  Paide Linnameeskon 1:3 OK