Liga Datum Heimteam  -  Gastteam Erg OK
ISL 2 13.05.21 Thor Akureyri  -  UMF Grindavik 4:1 OK
ISL 2 07.05.21 IF Grotta  -  Thor Akureyri 4:3 OK
ISL 2 06.05.21 Fram Reykjavik  -  UMF Víkingur 4:2 OK
ISL 2 04.10.20 IF Magni Grenivik  -  Thor Akureyri 3:4 OK
ISL 2 03.10.20 UMF Afturelding  -  UMF Grindavik 3:2 OK
ISL 2 29.09.20 IF Keflavik  -  IB Vestmannaeyjar 3:1 <>
ISL 2 29.09.20 UMF Faskrudsfjördu  -  Leiknir Reykjavik 0:7 OK
ISL 2 26.09.20 Leiknir Reykjavik  -  UMF Afturelding 3:0 <>
ISL 2 26.09.20 UMF Faskrudsfjördu  -  UMF Víkingur 2:4 OK
ISL 2 25.09.20 IF Vestri  -  IF Keflavik 1:3 <>
ISL 2 21.09.20 UMF Afturelding  -  UMF Víkingur 1:0 <>
ISL 2 21.09.20 Fram Reykjavik  -  UMF Grindavik 1:2 <>
ISL 2 21.09.20 IB Vestmannaeyjar  -  Thor Akureyri 2:2 <>
ISL 2 15.09.20 IF Vestri  -  IF Magni Grenivik 2:1 <>
ISL 2 12.09.20 UMF Víkingur  -  UMF Grindavik 2:2 <>
ISL 2 12.09.20 Leiknir Reykjavik  -  UMF Faskrudsfjördu 2:1 <>
ISL 2 12.09.20 UMF Afturelding  -  Thor Akureyri 2:3 OK
ISL 2 06.09.20 UMF Faskrudsfjördu  -  UMF Afturelding 1:3 <>
ISL 2 02.09.20 IF Vestri  -  Thor Akureyri 4:1 OK
ISL 2 02.09.20 Fram Reykjavik  -  UMF Víkingur 1:1 <>
 - 
GER 1 08.05.21 Bayern München  -  Mönchengladbach 6:0 OK
GER 1 24.04.21 VfL Wolfsburg  -  BVB 09 Dortmund 0:2 <>
GER 1 20.04.21 Bayern München  -  Bayer Leverkusen 2:0 <>
GER 1 10.04.21 Bayern München  -  1.FC Union Berlin 1:1 <>
GER 1 20.03.21 Bayern München  -  VfB Stuttgart 4:0 <>
GER 1 06.03.21 Bayern München  -  BVB 09 Dortmund 4:2 OK
GER 1 27.02.21 Bayern München  -  1.FC Köln 5:1 OK
GER 1 15.02.21 Bayern München  -  Arminia Bielefeld 3:3 OK
GER 1 06.02.21 Bayer Leverkusen  -  VfB Stuttgart 5:2 OK
GER 1 05.02.21 Hertha BSC Berlin  -  Bayern München 0:1 <>
GER 1 30.01.21 Bayern München  -  TSG Hoffenheim 4:1 OK
GER 1 23.01.21 SC Freiburg  -  VfB Stuttgart 2:1 <>
GER 1 20.01.21 SC Freiburg  -  Eintracht Frankfur 2:2 <>
GER 1 17.01.21 Bayern München  -  SC Freiburg 2:1 <>
GER 1 09.01.21 Bayer Leverkusen  -  SV Werder Bremen 1:1 <>
GER 1 08.01.21 Mönchengladbach  -  Bayern München 3:2 OK
GER 1 03.01.21 Bayern München  -  1.FSV Mainz 05 5:2 OK
GER 1 19.12.20 Bayer Leverkusen  -  Bayern München 1:2 <>
GER 1 16.12.20 Bayern München  -  VfL Wolfsburg 2:1 <>
GER 1 16.12.20 TSG Hoffenheim  -  RB Leipzig 0:1 <>
 - 
WAL 1 15.05.21 Barry Town United   -  Caernarfon Town 3:2 OK
WAL 1 15.05.21 The New Saints FC  -  Bala Town FC 2:0 <>
WAL 1 15.05.21 Cardiff Met Uni  -  Flint Town United 2:1 <>
WAL 1 15.05.21 Haverfordwest AFC  -  Cefn Druids AFC 2:0 <>
WAL 1 15.05.21 Newtown AFC  -  Aberystwyth Town 0:4 <>
WAL 1 08.05.21 Bala Town FC  -  Pen-y-Bont FC 1:0 <>
WAL 1 08.05.21 Cardiff Met Uni  -  Cefn Druids AFC 6:0 OK
WAL 1 04.05.21 Barry Town United   -  Connah's Quay FC 1:2 <>
WAL 1 04.05.21 Caernarfon Town  -  Bala Town FC 3:0 <>
WAL 1 04.05.21 Cefn Druids AFC  -  Flint Town United 0:6 OK
WAL 1 04.05.21 Newtown AFC  -  Cardiff Met Uni 2:3 OK
WAL 1 01.05.21 Barry Town United   -  Bala Town FC 1:4 OK
WAL 1 01.05.21 Flint Town United  -  Haverfordwest AFC 2:0 <>
WAL 1 28.04.21 Bala Town FC  -  Connah's Quay FC 2:1 <>
WAL 1 27.04.21 The New Saints FC  -  Caernarfon Town 0:0 <>
WAL 1 27.04.21 Newtown AFC  -  Flint Town United 1:0 <>
WAL 1 24.04.21 The New Saints FC  -  Connah's Quay FC 1:4 OK
WAL 1 24.04.21 Newtown AFC  -  Cefn Druids AFC 5:0 OK
WAL 1 17.04.21 Bala Town FC  -  Caernarfon Town 5:2 OK
WAL 1 17.04.21 The New Saints FC  -  Pen-y-Bont FC 1:0 <>
 - 
SWE N 16.05.21 Karlstad BK  -  Sandvikens IF 1:3 <>
SWE N 15.05.21 Gefle IF  -  IFK Haninge 1:1 <>
SWE N 13.05.21 Pitea IF  -  Sollentuna FK 3:0 <>
SWE N 08.05.21 Sandvikens IF  -  Örebro Syrianska I 0:0 <>
SWE N 02.05.21 Assyriska FF  -  Sandvikens IF 1:3 <>
SWE N 02.05.21 IF Brommapojkarna  -  IFK Haninge 4:1 OK
SWE N 25.04.21 Karlstad BK  -  Örebro Syrianska I 0:2 <>
SWE N 18.04.21 IF Sylvia  -  Sollentuna FK 1:0 <>
SWE N 11.04.21 Pitea IF  -  Örebro Syrianska I 0:3 <>
SWE N 10.04.21 Karlstad BK  -  IFK Haninge 5:1 OK
SWE N 10.04.21 Sollentuna FK  -  Gefle IF 1:1 <>
SWE N 05.04.21 Assyriska FF  -  Täby FK 2:7 OK
SWE N 05.04.21 Gefle IF  -  IFK Lulea 1:2 <>
SWE N 29.11.20 IFK Haninge  -  Karlslunds IF 3:1 <>
SWE N 29.11.20 Thorengruppen SK  -  Sollentuna FK 1:5 OK
SWE N 29.11.20 Nyköpings BIS  -  Gefle IF 0:2 <>
SWE N 29.11.20 Karlstad BK  -  IK Frej 4:2 OK
SWE N 23.11.20 Sollentuna FK  -  Vasalunds IF 3:2 OK
SWE N 22.11.20 IFK Berga  -  IFK Lulea 1:4 OK
SWE N 21.11.20 Sandvikens IF  -  Örebro Syrianska I 3:0 <>
 - 
GER B 30.11.19 1.FC Nürnberg II  -  FV Illertissen 4:1 OK
GER B 30.11.19 TSV Rain/Lech  -  SV Heimstetten 2:1 <>
GER B 23.11.19 TSV Rosenheim  -  FV Illertissen 1:0 <>
GER B 16.11.19 VfB Eichstätt  -  SV Aschaffenburg 1:2 <>
GER B 16.11.19 Türkgücü München  -  VfR Garching 3:1 <>
GER B 09.11.19 TSV Rosenheim  -  FC Augsburg II 0:4 <>
GER B 08.11.19 TSV Buchbach  -  FV Illertissen 2:0 <>
GER B 02.11.19 1.FC Nürnberg II  -  VfR Garching 6:0 OK
GER B 02.11.19 SpVgg Bayreuth  -  SV Aschaffenburg 1:1 <>
GER B 02.11.19 VfB Eichstätt  -  SV Heimstetten 5:2 OK
GER B 31.10.19 FC Memmingen  -  FV Illertissen 1:1 <>
GER B 26.10.19 SpVgg Bayreuth  -  SV Schalding-Heini 6:1 OK
GER B 26.10.19 VfB Eichstätt  -  FC Schweinfurt 05 3:2 OK
GER B 25.10.19 FC Augsburg II  -  FC Memmingen 3:0 <>
GER B 19.10.19 SV Heimstetten  -  SpVgg Bayreuth 0:3 <>
GER B 19.10.19 VfR Garching  -  FC Augsburg II 0:2 <>
GER B 12.10.19 1.FC Nürnberg II  -  SV Heimstetten 3:1 <>
GER B 12.10.19 FV Illertissen  -  SV Schalding-Heini 2:1 <>
GER B 12.10.19 FC Augsburg II  -  SV Aschaffenburg 2:3 OK
GER B 12.10.19 VfB Eichstätt  -  Wacker Burghausen 2:1 <>
 - 
SWE 2 15.05.21 GIF Sundsvall  -  Vasalunds IF 3:2 OK
SWE 2 27.04.21 Jönköpings IF  -  Helsingborg IF 0:0 <>
SWE 2 26.04.21 Västeras SK  -  Vasalunds IF 2:1 <>
SWE 2 13.04.21 GIF Sundsvall  -  Helsingborg IF 2:2 <>
SWE 2 11.04.21 Jönköpings IF  -  Vasalunds IF 5:1 OK
SWE 2 05.12.20 GIF Sundsvall  -  IK Brage 0:1 <>
SWE 2 28.11.20 Degerfors IF  -  GIF Sundsvall 2:5 OK
SWE 2 21.11.20 GIF Sundsvall  -  Halmstad BK 0:6 OK
SWE 2 07.11.20 Degerfors IF  -  GAIS Göteborg 2:1 <>
SWE 2 07.08.20 Västeras SK  -  IK Brage 2:1 <>
SWE 2 29.07.20 Dalkurd FF  -  Örgryte IS 0:0 <>
SWE 2 08.07.20 Ljungskile SK  -  IK Brage 1:3 <>
SWE 2 20.07.19 Dalkurd FF  -  Varbergs BoIS 1:0 <>
SWE 2 25.06.19 Dalkurd FF  -  Västeras SK 1:6 OK
SWE 2 24.06.19 Norrby IF  -  Syrianska FC 3:2 OK
SWE 2 09.06.19 Dalkurd FF  -  Halmstad BK 1:0 <>
SWE 2 03.06.19 Östers IF  -  IK Brage 2:2 <>
SWE 2 25.05.19 IK Frej  -  Varbergs BoIS 1:1 <>
SWE 2 20.05.19 IK Brage  -  Syrianska FC 1:0 <>
SWE 2 16.05.19 Dalkurd FF  -  IK Brage 1:3 <>
 - 
FIN 2 13.05.21 FF Jaro  -  Klubi-04 Helsinki 4:1 OK
FIN 2 13.05.21 JIPPO Joensuu  -  Rovaniemi PS 1:2 <>
FIN 2 12.05.21 Vaasa PS  -  IF Gnistan 2:0 <>
FIN 2 09.05.21 Klubi-04 Helsinki  -  Kokkola PV 0:2 <>
FIN 2 09.05.21 Musan Salama  -  JIPPO Joensuu 0:0 <>
FIN 2 08.11.20 FF Jaro  -  FC KTP Kotka 2:3 OK
FIN 2 31.10.20 FC KTP Kotka  -  AC Kajaani 1:4 OK
FIN 2 31.10.20 Musan Salama  -  FF Jaro 3:1 <>
FIN 2 31.10.20 SJK Akatemia  -  MyPa 2:0 <>
FIN 2 24.10.20 MyPa  -  Ekenäs IF 1:3 <>
FIN 2 17.10.20 FF Jaro  -  AC Kajaani 1:1 <>
FIN 2 10.10.20 MyPa  -  IF Gnistan 2:4 OK
FIN 2 04.10.20 FF Jaro  -  Kokkola PV 0:1 <>
FIN 2 30.09.20 MyPa  -  FC KTP Kotka 0:3 <>
FIN 2 26.09.20 Musan Salama  -  Mikkeli MP 1:1 <>
FIN 2 20.09.20 MyPa  -  FF Jaro 1:1 <>
FIN 2 16.09.20 Kokkola PV  -  MyPa 6:0 OK
FIN 2 12.09.20 Ekenäs IF  -  Kokkola PV 2:0 <>
FIN 2 12.09.20 Musan Salama  -  FC KTP Kotka 0:6 OK
FIN 2 02.09.20 MyPa  -  Kokkola PV 1:1 <>
 - 
LUX 1 16.05.21 US Hostert  -  FC Hesperange 0:3 <>
LUX 1 12.05.21 CS Fola Esch  -  US Hostert 5:2 OK
LUX 1 12.05.21 FC Niedercorn  -  FC Rodange 91 1:1 <>
LUX 1 08.05.21 US Hostert  -  FC Niedercorn 0:3 <>
LUX 1 02.05.21 CS Fola Esch  -  US Mondorf-les-Bai 2:3 OK
LUX 1 02.05.21 F91 Düdelingen  -  FC Differdange 03 3:1 <>
LUX 1 28.04.21 FC Differdange 03  -  FC UNA Strassen 1:1 <>
LUX 1 28.04.21 US Hostert  -  FC RM Hamm Benfica 0:3 <>
LUX 1 25.04.21 CS Fola Esch  -  FC Hesperange 2:2 <>
LUX 1 21.04.21 US Hostert  -  FC UNA Strassen 2:4 OK
LUX 1 18.04.21 FC Niedercorn  -  CS Fola Esch 1:1 <>
LUX 1 14.04.21 FC Hesperange  -  FC UNA Strassen 7:0 OK
LUX 1 11.04.21 US Hostert  -  AS Jeunesse Esch 1:1 <>
LUX 1 10.04.21 CS Fola Esch  -  UT Pétange 4:0 <>
LUX 1 10.04.21 FC Hesperange  -  FC RM Hamm Benfica 1:1 <>
LUX 1 31.03.21 FC Niedercorn  -  Racing FC Union 2:0 <>
LUX 1 28.03.21 US Hostert  -  FC Rodange 91 3:3 OK
LUX 1 20.03.21 F91 Düdelingen  -  FC Niedercorn 1:0 <>
LUX 1 14.03.21 CS Fola Esch  -  Racing FC Union 3:2 OK
LUX 1 14.03.21 FC Niedercorn  -  FC UNA Strassen 2:1 <>
 - 
AUT 1 16.05.21 WSG Tirol  -  Wolfsberger AC 2:2 <>
AUT 1 12.05.21 FC Salzburg  -  SK Rapid Wien 2:0 <>
AUT 1 28.04.21 WSG Tirol  -  SK Rapid Wien 2:3 OK
AUT 1 28.04.21 FC Salzburg  -  Wolfsberger AC 1:1 <>
AUT 1 25.04.21 Wolfsberger AC  -  FC Salzburg 1:2 <>
AUT 1 18.04.21 Wolfsberger AC  -  WSG Tirol 2:0 <>
AUT 1 04.04.21 Wolfsberger AC  -  SK Rapid Wien 1:8 OK
AUT 1 04.04.21 FC Salzburg  -  SK Sturm Graz 3:1 <>
AUT 1 14.03.21 Wolfsberger AC  -  WSG Tirol 3:5 OK
AUT 1 13.03.21 FC Salzburg  -  FC Admira Wacker 3:1 <>
AUT 1 07.03.21 SV Ried  -  Wolfsberger AC 0:4 <>
AUT 1 07.03.21 FC Salzburg  -  St.Pölten 4:1 OK
AUT 1 28.02.21 Wolfsberger AC  -  SCR Altach 0:1 <>
AUT 1 21.02.21 FC Salzburg  -  SK Rapid Wien 4:2 OK
AUT 1 14.02.21 SV Ried  -  St.Pölten 1:1 <>
AUT 1 10.02.21 FC Salzburg  -  FK Austria Wien 3:1 <>
AUT 1 31.01.21 Linzer ASK  -  SK Rapid Wien 1:2 <>
AUT 1 30.01.21 SV Ried  -  FC Admira Wacker 0:0 <>
AUT 1 27.01.21 SK Rapid Wien  -  St.Pölten 2:1 <>
AUT 1 27.01.21 FC Salzburg  -  SV Ried 3:0 <>
 - 
AUT 2 16.05.21 SV Kapfenberg  -  FC Dornbirn 0:1 <>
AUT 2 16.05.21 Austria Klagenfurt  -  SV Horn 4:0 <>
AUT 2 16.05.21 SKU Amstetten  -  Rapid Wien (A) 2:3 OK
AUT 2 12.05.21 SKU Amstetten  -  Floridsdorfer AC 0:2 <>
AUT 2 12.05.21 SV Horn  -  SV Kapfenberg 2:1 <>
AUT 2 08.05.21 FK Austria Wien (A  -  FC Dornbirn 2:4 OK
AUT 2 07.05.21 Blau-Weiss Linz  -  SV Lafnitz 0:0 <>
AUT 2 07.05.21 Floridsdorfer AC  -  SV Horn 1:2 <>
AUT 2 30.04.21 FC Liefering  -  FC Dornbirn 3:2 OK
AUT 2 30.04.21 Blau-Weiss Linz  -  Floridsdorfer AC 2:0 <>
AUT 2 30.04.21 SKU Amstetten  -  SV Kapfenberg 2:1 <>
AUT 2 23.04.21 SV Horn  -  Blau-Weiss Linz 1:2 <>
AUT 2 20.04.21 SKU Amstetten  -  Blau-Weiss Linz 0:2 <>
AUT 2 18.04.21 Rapid Wien (A)  -  SV Horn 1:0 <>
AUT 2 18.04.21 Austria Klagenfurt  -  Grazer AK 3:0 <>
AUT 2 17.04.21 SKU Amstetten  -  FC Liefering 0:3 <>
AUT 2 16.04.21 SV Lafnitz  -  FC Dornbirn 8:0 OK
AUT 2 14.04.21 Rapid Wien (A)  -  Blau-Weiss Linz 2:5 OK
AUT 2 13.04.21 SV Kapfenberg  -  SV Lafnitz 1:0 <>
AUT 2 09.04.21 Wacker Innsbruck  -  FC Dornbirn 1:0 <>