Liga Datum Heimteam  -  Gastteam Erg OK
ISL 2 16.09.23 Fjölnir Reykjavik  -  UMF Njardvik 4:0 OK
ISL 2 16.09.23 Throttur Reykjavik  -  UMF Afturelding 2:1 <>
ISL 2 16.09.23 KF Aegir  -  Leiknir Reykjavik 0:5 OK
ISL 2 09.09.23 UMF Afturelding  -  KF Aegir 5:0 OK
ISL 2 02.09.23 UMF Njardvik  -  Leiknir Reykjavik 2:4 OK
ISL 2 31.08.23 Fjölnir Reykjavik  -  UMF Afturelding 4:2 OK
ISL 2 26.08.23 UMF Afturelding  -  Leiknir Reykjavik 0:2 <>
ISL 2 25.08.23 IA Akranes  -  UMF Selfoss 1:0 <>
ISL 2 21.08.23 Fjölnir Reykjavik  -  UMF Grindavik 5:1 OK
ISL 2 20.08.23 UMF Selfoss  -  Thor Akureyri 2:2 <>
ISL 2 20.08.23 Throttur Reykjavik  -  IA Akranes 1:1 <>
ISL 2 16.08.23 UMF Grindavik  -  Leiknir Reykjavik 1:0 <>
ISL 2 16.08.23 UMF Selfoss  -  UMF Njardvik 2:3 <>
ISL 2 12.08.23 Throttur Reykjavik  -  UMF Selfoss 4:3 OK
ISL 2 11.08.23 Fjölnir Reykjavik  -  IA Akranes 0:1 <>
ISL 2 10.08.23 UMF Afturelding  -  UMF Grindavik 1:2 <>
ISL 2 08.08.23 IF Vestri  -  UMF Selfoss 2:1 <>
ISL 2 02.08.23 UMF Afturelding  -  IF Grotta 1:1 <>
ISL 2 02.08.23 IA Akranes  -  Leiknir Reykjavik 1:5 OK
ISL 2 29.07.23 Fjölnir Reykjavik  -  UMF Selfoss 2:4 OK
 - 
NOR 3 11.11.23 Flekkeröy IL  -  Notodden FK 4:1 OK
NOR 3 11.11.23 Egersunds IK  -  Vard Haugesund 5:0 OK
NOR 3 11.11.23 SFK Lyn Oslo  -  IF Fram Larvik 10:1 OK
NOR 3 11.11.23 SK Brann Bergen II  -  Strömsgodset  IF I 2:2 <>
NOR 3 11.11.23 Levanger FK  -  Ullern IF 2:0 <>
NOR 3 11.11.23 Baerum SK  -  Strömmen IF 0:1 <>
NOR 3 04.11.23 Ullensaker/ Kisa I  -  Levanger FK 0:5 OK
NOR 3 04.11.23 Strömsgodset  IF I  -  Alta IF 2:3 <>
NOR 3 04.11.23 TUIL Tromsdalen  -  SK Brann Bergen II 0:1 <>
NOR 3 30.10.23 Brattvag IL  -  Valerenga IF II 3:2 <>
NOR 3 30.10.23 SK Brann Bergen II  -  Strömmen IF 0:1 <>
NOR 3 28.10.23 SFK Lyn Oslo  -  Vard Haugesund 2:1 <>
NOR 3 28.10.23 Baerum SK  -  IL Stjordals-Blink 0:3 <>
NOR 3 28.10.23 Kvik Halden FK  -  Ullern IF 4:1 OK
NOR 3 28.10.23 Levanger FK  -  FK Gjövik-Lyn 5:1 OK
NOR 3 22.10.23 IK Junkeren  -  SK Brann Bergen II 1:3 <>
NOR 3 21.10.23 FK Gjövik-Lyn  -  Alta IF 3:2 <>
NOR 3 21.10.23 Ullensaker/ Kisa I  -  Ullern IF 3:1 <>
NOR 3 21.10.23 TUIL Tromsdalen  -  Baerum SK 0:0 <>
NOR 3 09.10.23 Flekkeröy IL  -  Valerenga IF II 1:3 <>
 - 
ISL 1 07.10.23 Vikingur Reykjavik  -  Valur Reykjavik 5:1 OK
ISL 1 07.10.23 FH Hafnarfjördur  -  KR Reykjavik 3:1 <>
ISL 1 07.10.23 KA Akureyri  -  HK Kopavogur 1:0 <>
ISL 1 07.10.23 Fylkir Reyklavik  -  Fram Reykjavik 5:1 OK
ISL 1 02.10.23 UMF Stjarnan  -  Vikingur Reykjavik 3:1 <>
ISL 1 01.10.23 Valur Reykjavik  -  FH Hafnarfjördur 4:1 OK
ISL 1 01.10.23 Fram Reykjavik  -  KA Akureyri 1:0 <>
ISL 1 28.09.23 UMF Stjarnan  -  KR Reykjavik 2:0 <>
ISL 1 28.09.23 Vikingur Reykjavik  -  FH Hafnarfjördur 2:1 <>
ISL 1 28.09.23 Valur Reykjavik  -  UMF Breidablik 4:2 OK
ISL 1 28.09.23 KA Akureyri  -  IB Vestmannaeyjar 2:1 <>
ISL 1 24.09.23 KR Reykjavik  -  Valur Reykjavik 2:2 <>
ISL 1 24.09.23 IF Keflavik  -  HK Kopavogur 2:1 <>
ISL 1 24.09.23 Fylkir Reyklavik  -  KA Akureyri 2:4 OK
ISL 1 20.09.23 KA Akureyri  -  IF Keflavik 4:2 OK
ISL 1 20.09.23 Vikingur Reykjavik  -  KR Reykjavik 2:2 <>
ISL 1 18.09.23 HK Kopavogur  -  Fram Reykjavik 1:1 <>
ISL 1 17.09.23 UMF Breidablik  -  FH Hafnarfjördur 0:2 <>
ISL 1 17.09.23 Valur Reykjavik  -  UMF Stjarnan 2:0 <>
ISL 1 17.09.23 Fylkir Reyklavik  -  IB Vestmannaeyjar 2:2 <>
 - 
BIH 1 25.02.24 HSK Zrinjski Mosta  -  FK Igman Konjic 5:0 OK
BIH 1 23.02.24 NK GOSK Gabela  -  FK Sloga Doboj 2:4 OK
BIH 1 18.02.24 FK Borac Banja Luk  -  FK Tuzla City 2:1 <>
BIH 1 17.02.24 HSK Posusje  -  FK Zvijezda 09 2:0 <>
BIH 1 17.12.23 FK Velez Mostar  -  FK Igman Konjic 1:1 <>
BIH 1 03.12.23 HSK Posusje  -  FK Igman Konjic 4:1 OK
BIH 1 26.11.23 FK Sloga Doboj  -  FK Zvijezda 09 1:0 <>
BIH 1 04.11.23 FK Igman Konjic  -  FK Zvijezda 09 3:1 <>
BIH 1 21.10.23 NK Zeljeznicar  -  FK Zvijezda 09 1:0 <>
BIH 1 09.10.23 HSK Zrinjski Mosta  -  FK Sloga Doboj 2:0 <>
BIH 1 30.09.23 FK Sarajevo  -  FK Zvijezda 09 2:0 <>
BIH 1 17.09.23 NK Siroki Brijeg  -  FK Zvijezda 09 2:1 <>
BIH 1 01.09.23 FK Borac Banja Luk  -  FK Zvijezda 09 4:2 OK
BIH 1 30.08.23 NK Zeljeznicar  -  FK Igman Konjic 1:0 <>
BIH 1 27.08.23 HSK Zrinjski Mosta  -  FK Zvijezda 09 5:3 OK
BIH 1 12.08.23 NK GOSK Gabela  -  FK Zvijezda 09 2:0 <>
BIH 1 29.07.23 FK Velez Mostar  -  FK Zvijezda 09 5:0 OK
BIH 1 22.04.23 FK Sloboda Tuzla  -  FK Sloga Doboj 0:1 <>
BIH 1 01.04.23 HSK Zrinjski Mosta  -  NK Siroki Brijeg 3:1 <>
BIH 1 18.03.23 HSK Zrinjski Mosta  -  FK Igman Konjic 2:1 <>
 - 
GER B 24.02.24 FC Schweinfurt 05  -  DJK Vilzing 0:1 <>
GER B 19.02.24 Bayern München II  -  Greuther Fürth II 0:1 <>
GER B 26.11.23 Bayern München II  -  SpVgg Bayreuth 4:0 OK
GER B 25.11.23 FC Memmingen  -  DJK Vilzing 0:5 OK
GER B 18.11.23 FC Bamberg  -  SV Aschaffenburg 2:0 <>
GER B 18.11.23 SV Schalding-Heini  -  FC Memmingen 2:1 <>
GER B 17.11.23 Wacker Burghausen  -  SpVgg Ansbach 09 0:0 <>
GER B 17.11.23 Würzburger Kickers  -  FV Illertissen 2:0 <>
GER B 11.11.23 DJK Vilzing  -  SV Schalding-Heini 3:1 <>
GER B 11.11.23 SpVgg Ansbach 09  -  FC Bamberg 0:0 <>
GER B 10.11.23 Bayern München II  -  Würzburger Kickers 1:1 <>
GER B 10.11.23 FC Augsburg II  -  1.FC Nürnberg II 5:4 OK
GER B 05.11.23 1.FC Nürnberg II  -  FC Memmingen 2:1 <>
GER B 04.11.23 FC Bamberg  -  TSV Aubstadt 0:3 <>
GER B 04.11.23 Wacker Burghausen  -  FV Illertissen 3:2 <>
GER B 28.10.23 SpVgg Ansbach 09  -  TSV Buchbach 5:0 OK
GER B 28.10.23 SV Schalding-Heini  -  SpVgg Bayreuth 0:0 <>
GER B 28.10.23 TSV Aubstadt  -  Greuther Fürth II 3:0 <>
GER B 28.10.23 SV Aschaffenburg  -  FC Schweinfurt 05 0:2 <>
GER B 27.10.23 Bayern München II  -  Wacker Burghausen 4:1 OK
 - 
AUT O 11.11.23 SC Wiener Viktoria  -  FK Austria Wien (A 2:3 <>
AUT O 04.11.23 FC Mauerwerk  -  SC Neusiedl 1:2 <>
AUT O 28.10.23 SR Donaufeld  -  SC Wiener Viktoria 0:0 <>
AUT O 20.10.23 FC Marchfeld  -  SV Oberwart 2:1 <>
AUT O 20.10.23 FK Austria Wien (A  -  Team Wiener Linien 0:1 <>
AUT O 14.10.23 FC Mauerwerk  -  Rapid Wien (A) 0:2 <>
AUT O 06.10.23 ASV Draßburg  -  Team Wiener Linien 1:2 <>
AUT O 30.09.23 FC Mauerwerk  -  FC Marchfeld 2:4 OK
AUT O 23.09.23 SR Donaufeld  -  Team Wiener Linien 4:2 OK
AUT O 22.09.23 FK Austria Wien (A  -  SV Oberwart 1:0 <>
AUT O 16.09.23 FC Mauerwerk  -  FCM Traiskirchen 0:8 OK
AUT O 09.09.23 SC Wiener Viktoria  -  Rapid Wien (A) 2:0 <>
AUT O 09.09.23 SR Donaufeld  -  SV Oberwart 2:3 <>
AUT O 02.09.23 FC Mauerwerk  -  FK Austria Wien (A 1:6 OK
AUT O 19.08.23 FC Mauerwerk  -  SR Donaufeld 0:2 <>
AUT O 05.08.23 FC Mauerwerk  -  SV Oberwart 0:3 <>
AUT O 28.07.23 SC Neusiedl  -  Team Wiener Linien 1:1 <>
AUT O 27.05.23 SV Stripfing  -  Kremser SC 3:1 <>
AUT O 26.05.23 SC Neusiedl  -  1. Wiener Neustädt 4:0 OK
AUT O 19.05.23 Bruck/Leitha  -  Team Wiener Linien 0:3 <>
 - 
GBR 5 24.02.24 Altrincham FC  -  Maidenhead United  1:3 <>
GBR 5 20.02.24 Aldershot Town FC  -  Barnet FC 1:0 <>
GBR 5 20.02.24 Oxford City FC  -  Eastleigh FC 2:5 OK
GBR 5 17.02.24 Ebbsfleet United F  -  Eastleigh FC 3:0 <>
GBR 5 10.02.24 Chesterfield FC  -  Ebbsfleet United F 2:2 <>
GBR 5 06.02.24 Gateshead FC  -  Eastleigh FC 1:1 <>
GBR 5 27.01.24 Gateshead FC  -  Barnet FC 2:1 <>
GBR 5 27.01.24 Oxford City FC  -  Ebbsfleet United F 1:0 <>
GBR 5 23.01.24 Chesterfield FC  -  Woking FC 1:0 <>
GBR 5 23.01.24 Oldham Athletic  -  Barnet FC 2:0 <>
GBR 5 10.01.24 Chesterfield FC  -  Gateshead FC 5:0 OK
GBR 5 06.01.24 Altrincham FC  -  Barnet FC 3:2 <>
GBR 5 01.01.24 Chesterfield FC  -  Solihull Moors FC 3:2 <>
GBR 5 23.12.23 Oldham Athletic  -  Gateshead FC 1:2 <>
GBR 5 23.12.23 Oxford City FC  -  Solihull Moors FC 1:2 <>
GBR 5 16.12.23 Ebbsfleet United F  -  Barnet FC 1:1 <>
GBR 5 02.12.23 Oxford City FC  -  Maidenhead United  1:4 OK
GBR 5 25.11.23 Oldham Athletic  -  Ebbsfleet United F 1:4 OK
GBR 5 11.11.23 Chesterfield FC  -  Barnet FC 4:2 OK
GBR 5 24.10.23 Southend United  -  Ebbsfleet United F 3:0 <>
 - 
GRE 1 25.02.24 Panathinaikos  -  AE Kifisia FC 1:1 <>
GRE 1 25.02.24 Olympiakos Piräus  -  Asteras Tripolis F 2:1 <>
GRE 1 25.02.24 Panetolikos FC  -  PAOK Saloniki 1:3 <>
GRE 1 17.02.24 Panathinaikos  -  AS Lamia 2:2 <>
GRE 1 10.02.24 Olympiakos Piräus  -  OFI Kreta 4:0 OK
GRE 1 04.02.24 Atromitos FC  -  PAOK Saloniki 0:2 <>
GRE 1 28.01.24 Olympiakos Piräus  -  Giannina Athen 3:1 <>
GRE 1 28.01.24 PAOK Saloniki  -  Panathinaikos 2:1 <>
GRE 1 27.01.24 AE Kifisia FC  -  Aris Saloniki 0:1 <>
GRE 1 07.01.24 Olympiakos Piräus  -  AEK Athen FC 1:2 <>
GRE 1 25.11.23 Olympiakos Piräus  -  Panetolikos FC 3:1 <>
GRE 1 05.11.23 Olympiakos Piräus  -  PAOK Saloniki 2:4 OK
GRE 1 22.10.23 Olympiakos Piräus  -  Panathinaikos 0:3 <>
GRE 1 27.09.23 Olympiakos Piräus  -  Aris Saloniki 4:1 OK
GRE 1 03.09.23 Olympiakos Piräus  -  AS Lamia 4:0 OK
GRE 1 14.05.23 AEK Athen FC  -  NFC Volos 4:0 OK
GRE 1 28.01.23 NFC Volos  -  Panetolikos FC 2:3 <>
GRE 1 30.01.22 Giannina Athen  -  GS Apollon Smyrnis 2:0 <>
GRE 1 24.01.22 Asteras Tripolis F  -  GS Apollon Smyrnis 1:0 <>
GRE 1 12.12.21 PAOK Saloniki  -  AS Lamia 2:1 <>
 - 
DEN 2 23.02.24 FC Helsingör  -  HB Köge 0:1 <>
DEN 2 02.12.23 SönderjyskE  -  Hilleröd Fodbold 0:2 <>
DEN 2 24.11.23 FC Helsingör  -  AC Horsens 1:2 <>
DEN 2 24.11.23 SönderjyskE  -  Naestved BK 4:1 OK
DEN 2 10.11.23 HB Köge  -  SönderjyskE 1:4 OK
DEN 2 03.11.23 SönderjyskE  -  Hobro IK 1:0 <>
DEN 2 28.10.23 FC Helsingör  -  FC Fredericia 3:3 <>
DEN 2 20.10.23 Hilleröd Fodbold  -  FC Fredericia 1:1 <>
DEN 2 07.10.23 Kolding IF  -  HB Köge 3:1 <>
DEN 2 22.09.23 Kolding IF  -  FC Fredericia 1:2 <>
DEN 2 04.09.23 Naestved BK  -  HB Köge 3:3 <>
DEN 2 01.09.23 Vendsyssel FF  -  FC Fredericia 0:2 <>
DEN 2 27.08.23 HB Köge  -  FC Fredericia 0:0 <>
DEN 2 23.08.23 SönderjyskE  -  HB Köge 4:0 OK
DEN 2 05.08.23 Vendsyssel FF  -  FC Helsingör 2:1 <>
DEN 2 02.06.23 Nyköbing FC  -  FC Fredericia 1:5 OK
DEN 2 19.05.23 Nyköbing FC  -  Hobro IK 1:2 <>
DEN 2 28.04.23 Fremad Amager  -  HB Köge 0:1 <>
DEN 2 25.04.23 FC Helsingör  -  Naestved BK 4:2 OK
DEN 2 21.04.23 Nyköbing FC  -  Fremad Amager 2:1 <>
 - 
NOR 1 03.12.23 FK Bodö/Glimt  -  Sarpsborg 08 2:0 <>
NOR 1 03.12.23 Molde FK  -  Hamarkamaratene 1:1 <>
NOR 1 03.12.23 Odds BK  -  Aalesunds FK 4:1 OK
NOR 1 26.11.23 Sarpsborg 08  -  Molde FK 1:3 <>
NOR 1 26.11.23 Stabaek IF  -  Sandefjord Fotball 2:1 <>
NOR 1 12.11.23 FK Bodö/Glimt  -  Aalesunds FK 1:0 <>
NOR 1 12.11.23 Molde FK  -  Lilleström SK 4:0 OK
NOR 1 12.11.23 FK Stavanger  -  Sarpsborg 08 2:1 <>
NOR 1 06.11.23 Aalesunds FK  -  Sandefjord Fotball 0:3 <>
NOR 1 30.10.23 Molde FK  -  Tromsö IL 1:4 OK
NOR 1 29.10.23 Sarpsborg 08  -  Stabaek IF 2:2 <>
NOR 1 21.10.23 SK Brann Bergen  -  Molde FK 3:2 <>
NOR 1 21.10.23 FK Bodö/Glimt  -  Sandefjord Fotball 4:3 OK
NOR 1 08.10.23 Molde FK  -  FK Bodö/Glimt 1:3 <>
NOR 1 08.10.23 Sandefjord Fotball  -  Hamarkamaratene 0:1 <>
NOR 1 01.10.23 Sandefjord Fotball  -  Val. IF Oslo 1:2 <>
NOR 1 24.09.23 Hamarkamaratene  -  Sarpsborg 08 1:1 <>
NOR 1 24.09.23 FK Stavanger  -  Sandefjord Fotball 4:3 OK
NOR 1 17.09.23 Val. IF Oslo  -  Aalesunds FK 3:1 <>
NOR 1 16.09.23 Sandefjord Fotball  -  Strömsgodset IF 2:0 <>